ברוכים הבאים

שמי נתן אמסטר ואני מורה ומטפל בשיטה שפתחתי בשם תמציות פרחי ארץ ישראל.

תמציות פרחי ארץ-ישראל היא שיטת אבחון וטיפול המשתמשת ב 83 תמציות שהופקו מפרחי-בר ארץ ישראליים באזורי הגדילה הטבעיים שלהם.

השיטה קבלה הכרה ונלמדת בבתי ספר לרפואה משלימה.

באמצעות האבחון הייחודי בשיטה אני מקבל מידע עליך דרך הדופק שלך. כאשר אקרב אליך תמצית של פרח, אתה תדחה או תקבל את התמצית. בפגישת אבחון אקרב אליך 83 תמציות. מהדחייה ומהקבלה שלהן מתקבלת מפה ייחודית אישית שאין כמוה לאף אחד אחר ובאמצעותה אני יכול לענות על כל שאלה שאין לך עליה תשובה. אני לא מקור התשובה. אתה מקור התשובה היא רשומה בדופק שלך ומתקבלת משם!

נתן אמסטר

Natan_6136Smallהמפגש איתי מאפשר לכל אדם להביא לידי ביטוי כישורים מודחקים, להשתחרר מתחושת הבדידות, למצוא בן או בת זוג, להתגבר על פרידה כואבת, למצוא את הכוח לחפש ולמצוא עבודה חדשה אחרי פיטורין, לזהות את העוצמה שבך, להפסיק את ההתניות הסביבה (“עוד לא התחתנת?” ). היא מאפשרת להפסיק לרצות אחרים ולתת אמון בעצמך: לא משנה מה שהחיים יביאו אליך אתה תתמודד איתם בהצלחה. באבחון ובמפגש איתי תגלה את החוסן הפנימי שלך ואז תוכל גם לשחרר את כל אלו שפגעו בך, לסלוח ולהיות חופשי.

יעיעיעיעיעי

יש קשר בין סיפור חייך לבין השאלה שהעלית. יש ביכולתי להקשיב לסיפור ולהעביר קו ישיר בין חייך עד לאתגר שאיתו אתה מתמודד ברגע זה ממש. במקום זה צצות תובנות. לעיתים שאלה על זוגיות תפנה אותך לשאול שאלה שהיא יותר חשובה לך על הפרנסה. ובעיות עם ילדיך יהפכו לשאלה על איך לשפר את מערכת היחסים עם אביך.

ודעים כי יש להם דבר מה חשוב לעשות ושהם מתנגדים לבצע אותו.רוצה בה, רצונו האמיתי  הוא שרק מי שאוהב אותו יישאר לצידו. כנגד דחייה עצמית או חשש מלקיחת אחריות, התמצית עוזרת לעבור את סף ההתנגדות לדחייה במיוחד לאנשים היודעים כי יש להם דבר מה חשוב לעשות ושהם מתנגדים לבצע אותו.רוצה בה, רצונו האמיתי  הוא שרק מי…

ודעים כי יש להם דבר מה חשוב לעשות ושהם מתנגדים לבצע אותו.רוצה בה, רצונו האמיתי  הוא שרק מי שאוהב אותו יישאר לצידו. כנגד דחייה עצמית או חשש מלקיחת אחריות, התמצית עוזרת לעבור את סף ההתנגדות לדחייה במיוחד לאנשים היודעים כי יש להם דבר מה חשוב לעשות ושהם מתנגדים לבצע אותו.רוצה בה, רצונו האמיתי  הוא שרק מי…

המלצות

 • תודה רבה לנתן על טיפול ליום הולדתי!!
  זו אכן המתנה הכי שווה שאפשר לבקש!!
  חוויתי טיפול אצל נתן בתל אביב בקליניקה שכלל תיקשור,צמחי ארץ ישראל, תמצית, קלפים ושיחה מעניינת מאד. יצאתי עם כלים , תובנות ומחשבות מעמיקות על כל תחום שבאתי להתייעץ לגביו וגם לגבי דברים שעדיין לא העלתי..
  וגם עם מתנות חומריות יותר ופחות.
  קיבלתי הזדמנות לפתוח צוהר אל עולם עשיר ומיוחד של איכויות הצמחים של ארצנו. כמטפלת ומרפאה טיבעית זה מקסים להשתמש באיכויות של הצמחים האלו שכן החיבור שלנו איתם טיבעי ומוכר וזה מחדד את התחושות ומרגיש מאד בבית. ניתן גם לרכוש חבילת קלפים עם חוברת הסבר ולהעלות לבד את רמת המודעות לגבי נושאים שונים. לסיכום – נתן מקצועי יש לו מלא מה לתת והוא גם רוצה ונותן!! תודה רבה ואפילו יש חניה. היה שווה!!!

  הדס ירוסלביץ' שורץ הדס - ריפוי טבעי

 • מדוייק, מאפשר ורגיש, אחד הטובים שהכרתי !!!
  חוויתי טיפול של נתן ואני יכולה להגיד שהוא מטפל בחסד, מכיל, אמפתי ומאפשר. הוא מצליח באמצעות פרחי ארץ ישראל לדעת היכן המטופל נמצא, לעזור לו בתהליך שהוא עובר ולהראות לו את הדרך משם.
  הטיפול אצלו גרם לי להקלה מיידית, כבר באותו היום היתה לי תחושה שאני בדרך הנכונה.
  נתן יקר,
  תודה רבה על הטיפול !!!
  שולי גרינבלט
  מטפלת גוף-נפש

  שולי גרינבלט מטפלת גוף-נפש

 • תודה נתן,
  מדהים איך בפגישה אחת, נתן הגיע לבעיות סמויות שמסתבר שאני מתמודד וסוחב אותן עלי שנים. ואיך החלטות שקיבלתי בגיל 8, ממשיכות להשפיע עלי היום. החשיבות בהבנה הזו, היא שאני יכול וכבר עשיתי שינוי במספר מההבנות האלו, שהיו מעולות עבור יילד בן 8, אבל כבר לא מתאימות לי היום, והאפשרות לשינוי שלהן והשינוי שלהן יתרמו לי מהיום הלאה.

  כירופרקט איכות חיים

תמציות פרחי ארץ ישראל

 • Kermes Oak

  The essence brings the person closer – to his inner power and allows him to find strengths even when he thinks he doesn’t have them.

  לפרטים נוספים
 • Boxthorn

  Gives rise to the pain which stems from rejection and abandonment, teaches the person how to deal with rejection and abandonment without him feeling any sense of victim.

  לפרטים נוספים
 • אירוס הדור

  חיבור לצ’קרה 4, לאנשים שתדמיתם חשובה להם ולכן מחצינים את מי שהם ומסרבים לחשוף את האני האמיתי שלהם משום שהם חושבים, שאם יכירו אותם לא ירצו להיות איתם.

  לפרטים נוספים