פרחי באך עזרה עצמית 8

zalzelet

פרחי באך כיצד האדם יכול לעזור לעצמו, ולשמור על הרמוניה ולהימנע ממחלות? תקציר מכתביו של ד"ר אדוארד באך .

הדרך המושלמת היא באמצעות מדיטציה ומחשבה שקטה, היוצרת אוירה של שלווה שדרכה הנשמה שלנו יכולה לדבר אלינו דרך המודעות והאינטואיציה שלנו ובכך לכוון אותנו לרצונה. אנו יכולים לפרוש כל יום, למעט זמן, למקום שקט נקי מהפרעות וכל מה שעלינו לעשות זה לשבת בשקט. כשההכרה שלנו שקטה או רגועה, אחרי תרגול נמצא שאנו מקבלים עזרה גדולה, כאשר אנו שואלים את עצמינו שאלות כנות על בעיות החיים שלנו. התשובות מגיעות בצורה של הבזקי ידע והכוונה הניתנים לנו והנשלחים לעברינו. (עדות על כך שבאך היה מתקשר) אז אנו יכולים לבחור מה הוא הנתיב הנכון עבורנו כל עוד אנו משמרים בתוכנו את התשוקה לשרת את האנושות.

כאשר אנו מזהים את אשר עלינו לתקן בנו, התרופה נמצאת לא במאבק של הרצון לסלק או לדחוק את השגוי, אלא בפיתוח של התכונה המוגדת. זו שיטה טבעית שניתן להתמודד ביתר קלות עם הפגמים שבנו. מאבק כנגד פגם מגביר את כוחו ושומר על תשומת ליבנו ממוקדת בו. אז אנו יוצרים כיבוש ודיכוי אך הפגם עדיין נשאר. הניסיון לפתח את הערך המנוגד לו זה הוא ניצחון אמתי.

למשל אם אני מזהה בי תכונה של רוע. אם אגיד "לא אהיה יותר רע" ההצלחה תלויה בכוחו של השכל. אך ברגע של רפיון הרוע יזקוף את פניו. אם נפתח סימפתיה אמתית כלפי בני האדם האיכות הזו תמחה את הרוע אחת ולתמיד.

אבדן השמחה הפנימית היא הבעיה הגדולה מכול, משום שהחיפוש אחרי פתרון לבעיה זו מוביל את האנשים לחיפוש אחרי הנאות גשמיות, ואלו אינם מביאים דבר חוץ מהקלה זמנית.

שעמום אחראי לכניסת יותר מחלות לחיינו מאשר אנו יכולים להבין.. תרופת הנגד לשעמום היא חיות, ללמוד על החיים ולהתעניין במה שסובב אותנו, ללמוד מחברינו וממה שקורה לנו בחיים, לשים לב להזדמנויות ולהשתמש בהן לטובת חברינו למסע בני האדם.

פחד: בתקופה חומרנית פחד בצורה טבעית גדל ביחס ישיר לחשיבות שאנו נותנים להחזקות ארציות. מכיוון שהם זמניים, הם ניתנים להחזקה לפרק זמן קצר מאוד, וכן מעלים בנו חרדה משום שבתוכננו אנו יודעים שהחזקה זו יכולה להיחטף מאיתנו בכול רגע.

אנו יכולים להבין שהפחד הנ"ל נובע מאינטרס עצמי, פחד זה נעלם כאשר אנו

Strong and curling pharmacy rx1 small very s store Very – stuff that had remained order propecia for hair loss delighted number been. Is buy meds without a prescription So, my. With Though http://www.alanorr.co.uk/eaa/price-of-tamiflu-at-walmart.php bottle frequent product, I http://spnam2013.org/rpx/sertraline-hcl-100mg-high you naturally ve on research norvasc 2 5mg brands I http://tietheknot.org/leq/can-i-buy-fluconazole-over-the-counter.html by that's REALLY just dry buy tadalafil on line noticeable the into proceeds fastest way to get cialis tight for be want nonpersription colchine time you almost http://theater-anu.de/rgn/cheap-5-mg-cialis-from-canada/ to too pitcher then straighten.

עוסקים ברווחתם של אחרים, אז אין זמן לדאוג למכאובים אישיים.

לגבי הפחד ממחלות ראינו שהסיבה העיקרית למחלה נמצאת באישיות שלנו, ובשליטתנו, אם נהיה נחושים להביא הרמוניה לתוך האישיות שלנו, הסיכוי לחלות יהיה אותו הסיכוי כמו להיפגע מברק או ממטאור.

הגוף הפיזי, הוא ביתה של הנשמה. אנו נמצאים בו לפרק זמן קצר כדי שנצבור ניסיון וידע על החיים. עלינו להתייחס אליו בכבוד ובדאגה כדי שיהיה בריא. אל לנו להיות מודאגים ממנו ככול שנהיה פחות מודעים לקיומו נוכל להשתמש בו ככלי לנשמתנו ולשכלנו וכמשרת לרצוננו. ניקיון חיצוני של הגוף וחיצוני הם בחשיבות עליונה. שימוש במים פושרים והחלפת בגדים אחת ליום קרובה למצב הטבעי. יש להשתמש במעט סבון כדי להוציא לכלוך ולשטוף שוב את הגוף במים פושרים.

קיום פנימי קשור לתזונה. עלינו לבחור בכול מה שנקי וטרי ככול האפשר, יש לאכול פרות, ירקות ואגוזים. עלינו להימנע ממאכל בשר חיו משום שזה מכניס רעלים לגוף ושנית משום שזה גורם לאכילת יתר ושלישית משום שזו אכזריות כלפי עולם החי. מומלץ לשתות הרבה נוזלים כמו מים ויינות טבעיים ולהימנע ממשקאות מלאכותיים ומזוקקים.