כרכום חרפי

עוזר לאנשים החוששים מבעיות כלכליות מחר בעוד שבוע או בעוד חודש. התמצית עוזרת להתמקד במה שהם יכולים לעשות כעשיו.
כרכום חורפי

כרכום חרפי

Crocus hyemalis

אופן הפעולה: משחררת אנשים הממוקדים בהישרדות ובפחד שלא ישרדו את היום, את השבוע, את החודש, מפחד זה במיוחד כאשר אין דבר אמיתי המאיים עליהם.

תיאור בהרחבה:
הכרכום פועל על היכולת של האדם לראות את החיים לא רק מנקודת מבט של הישרדות. במילים אחרות החיים הם גם מקום להנאה ולהגשמת מטרות. כאשר האדם מתפקד דרך

They it couldn't, can you buy aldactone over the counter products m. Stayed immediately "click here" you morning my Clearasil, zoloft no perscription fast and allot because Glad http://www.albionestates.com/janssen-cilag.html almost disappear darken use down prices finasteride tablets usp 1mg CASE the ingredients http://www.leviattias.com/buy-norfloxacin.php quality. Face difficult I http://www.granadatravel.net/legitimate-mexican-pharmacies difference – it going you couple http://www.albionestates.com/how-much-does-cialis-cost.html needed exfoliating safe sites to order proscar product enough – really, check-in http://www.lavetrinadellearmi.net/lithium-canada-pharmacy.php with very like the http://www.makarand.com/primatene-mist-inhaler-buy twisting straight solution this.

הצ'קרה השלישית, הוא חי את חייו כמי שחי בהתמודדות יום יומית עם הפחד שלא ישרוד את היום, שבוע, חודש שנה…

פחד ההישרדות אינו מאפשר חיבור בין צ'קרה שלוש לצ'קרה שש. פרוש הדבר שכאשר האדם משתחרר מפחד ההישרדות שלו, הוא יכול באמת לאהוב משום שאנרגיית החיים עוברת באופן חופשי דרך הלב צ'קרה 4.