פרחי באך הנוסחה למצבי משבר

shenek33

פרחי באך הנוסחה למצבי משבר: תכשיר ההצלה

תכשיר זה מורכב מחמש תמציות בכמויות שוות:

  1. ורד הסלע rock rose
  2. בשמת impatient
  3. זלזלת clematis
  4. שזיף דובדבני cherry plum
  5. נץ חלב ערבי star of Bethlehem

התערובת הזו של התמציות נוצרה על ידי ד"ר אדוארד באך כדי לטפל במקרים של משבר, ברגעים שאין אפשרות להכין אדם את התמציות המתאימות למצבו העכשווי. לכן ניתן להשתמש בתערובת זו כדי להתגבר על המצבים כגון מבחן, לעמוד מול קהל או מבחן או לשוק וטראומה שאחרי תאונה או פציעה.

פורמולה או תערובת זו של תמציות נמכרת תחת השם תכשיר הצלה או rescue remedy אך יש הרבה יצרנים לפורמולה זו וכל אחד יוצר אותה בהתאם להשגתו.

פורמולה זו נועדת לטפל במצבים מיידיים, עכשיו ברגע זה. אם אתה נמצא במצב שבו אתה חווה משבר יום יומי, עליך להתאים לעצמך באופן אישי תערובת תמציות המתאימה למצב הייחודי שלך.

נוסחת הקרם

נוסחת הקרם למשברים, מורכבת מחמשת התמציות המקוריות שלמעלה בדיור כמו הנוסחה הנוזלית בתוספת של crab apple תפוח בר, המטהר והמנקה. את הקרם יצרה נורה וויקס nora weeks העוזרת האישית של ד"ר באך.

הקרם גם הוא תערובת למשברים וזו דרך נוחה להשתמש בה במצבי חירום של שפשופים כוויות ועקיצות.

מה בנוגע לתערובות של תכשיר הצלה ליום ותכשיר הצלה ללילה:

כמה יצרנים מציעים תערובות שונות להירגע, לשינה ולעייפות. ההמלצה מבית באך היא להיזהר מתערובות אלו, הנוסחה למשבר או תמצית ההצלה הוכיחה את עצמה במשך הזמן בכל מצבי החירום. אין זה נכון להשתמש בתוספות או תערובות אחרות במצבים או סימפטומים שאליהם מיועד תכשיר ההצלה.