המלצות על טיפולים בתמציות פרחי ארץ-ישראל

המלצות של אנשים שעברו טיפול בתמציות פרחי ארץ-ישראל

במהלך השנתיים האחרונות בהם נחשפתי לטיפולי הרפואה הטבעית התנסתי במגוון רחב של טיפולים שונים שחלקם הצליחו לעבוד על המישור הפיזי (כאבים דלקות וכו') וחלקם על המישור הנפשי.

בעקבות חשיפה לתמציות צמחי ארץ ישראל הגעתי לאבחון והתאמת תמציות למספר דברים שבהם רציתי לטפל, בניהם אי חיבור לתחושת רעב (כלומר איני מרגיש רעב וע"י כך איני מרגיש צורך לאכול)

אינני זוכר מתי כן חשתי חיבור זה ומתי התנתקתי והפסקתי לחוש אותו (מגיל צעיר מאוד מנותק אני מתחושה זו).

תהליך התאמת התמציות בצורה אנרגטית היה מדהים כשלעצמו, יומיים לאחר שהותאמו לי התמציות והתחלתי ליטול אותן התחלתי לחוש עקצוצים בבטן (תחושה חדשה שאינה מוכרת לי), תחילה לא הייתי בטוח לגבי התחושה אך לאחר בדיקה עם הסובבים אותי לגבי איך מרגישה תחושה של רעב? ומה מרגישים בזמן התחושה? הבנתי כי נוצר החיבור שלי אל תחושת הרעב והצורך לאכול, במהלך הימים הבאים שבה וחזרה תחושה זו לעיתים התגברה ואחרי אכילה חלפה.

בזמן נטילת התמצית התחושה הייתה תחושה שבאה ממקום עמוק ובסיסי בהשוואה לריאקציות שבאות וחולפות בתמציות אחרות (כמו תמציות פרחי באך לדוגמא).

תמיר קמחי

שלום נתן,

נפגשנו לפני יומיים לשיחת הכרות ואבחון עם פרחי ארצנו.

המפגש כלל שיחה על מה שמטריד אותי בחיי, וביחד הצלחנו להגיע למשפט ממוקד המבטא את המצוקה העיקרית שלי.

פתחתי מספר קלפים עם צילומים יפהפיים של פרחים, ולהפתעתי הרבה התחלת לדבר על הקושי שאני חווה,

מה מקורו, ומהן הדרכים שאוכל לעשות בהן שינוי בחיי, כדי שהקושי יהפוך לשיעור לשם צמיחה וגדילה.

חשתי את הדיוק בדבריך, את העדינות בה אתה אומר את המילים מתוך אחריות מאד גדולה לאדם העומד מולך.

נגעת בדברים מאד עמוקים ו"היסטוריים", שחשבתי שכבר עברתי אותם, אולם הסתבר שרק שמתי מחסום  כדי לא להרגיש.

היכולת שלך לראות את מקור הקושי שלי דרך הפרחים, סיפרה לי עד כמה אתה חש בצורה מעודנת את שפת הפרחים, אתה חי אותם.

בזמן הסיכום, שמתי לב שמשהו חדש קורה בתוכי, מין חיות אחרת, סוג של עוררות שמגיעה מתוך ניעור המחשבות והרגשות שלי.

אפשר לקרא לזה תדר חדש שנכנס, מעצם המפגש, הדיבור, הפרחים, שמאפשר לי להתקדם במקום שהייתה שם עצירה.

נתן, אני רוצה להודות לך על המפגש וההכרות עם הפרחים. יש להם מקום חם בליבי.

חנה

 שלום רב לך נתן,

חווית הטיפול בתמציות פרחי ארץ ישראל הייתה מאד חזקה ומפתיעה.

הגעתי אליך די מיואשת חסרת אנרגיות לחלוטין, סובלת מעיפות פיזית קשה כבר למעלה משנתיים. כתוצאה מכך פרשתי גם מכל חיי חברה וההנאות שהיו לי לפני כן. לא חברות ולא לימודים עינינו אותי. לא הייתה לי אנרגיה נפשית "להיות נחמדה". כל מה שרציתי זה רק מנוחה.

ניסיתי לצאת מהמצב בכל מיני דרכים. ניסיתי גם הומיאופתיה ודיאטות שונות, בלעתי ויטמינים ומינרלים. הייתה הטבה קלה אך המצב הכללי נשאר.

לזכותך אכן אבחנת את כל בעיותיי ובהמשך התחלתי להשתמש בתמציות שלך וההפתעה הייתה מושלמת. כבר מהיום הראשון חשתי "התעוררות" אבל זה לא הפסיק.

– שנת הלילה שלי הרבה יותר טובה 6-7 שעות לערך ללא התעוררות באמצע.

– שעות הערות שלי הרבה יותר נעימות.

– אינני מרגישה את העייפות הנוראה.

– את העבודות השגרתיות הביתיות אני מבצעת בהרבה יותר קלות ובפחות זמן. אם קודם יציאה אחת מהבית השביתה אותי כליל לאותו היום, הרי שכבר ביום השלישי ללקיחת התמציות יצאתי פעמיים מהבית. הייתי בלימודים עד הצהריים, חזרתי הביתה ל-3 שעות ויצאתי שוב לפעילות בחוץ.

עבורי כל זה הוא ממש נס!

אני כמובן אסירת תודה לך ולאלוקים שהוריד מתנתו זו דרכך. כל טוב לך עלה והצלח.

סוזי מראור

 לא יאומן שמפרח אפשר להסיק כל כך על ה"פרח" שלנו.

 הגענו אל אילן, לאחר שבתנו הקטנה גילתה קשיים יום יומיים בהתמודדויות שונות.

 האמת? הגענו כבר אחרי לא מעט ניסיונות קודמים בהם ניסינו להבין מדוע כל כך קשה לה בחיי היום יום, מדוע היא חשה שכל העולם ואשתו יושבים על כתפיה הצעירות בנות השמונה.

 מה שגילה אילן בחצי שעה של התבוננות, בדיקת דופק והתרכזות בתמונות פרחי-ארץ ישראל, השאיר אותנו פעורי פה, שכן בעבר קיבלנו ניתוח פסיכולוגי שכזה רק לאחר שעות של אבחון בהן ישבה הילדה ונצפתה ארוכות.

 לסקפטיות שמאפיינת אותנו פשוט לא היה עוד מקום.

 תודה אילן.

גלית הראל

 שמי ד"ר דוד חפץ  רופא קונבנציונאלי שעוסק ברפואה טבעית מעל 20 שנה. אני מטפל ברפואה תזונתית ובמשור הרגשי הרוחני. פגשתי את נתן אמסטר לאחר שהמליצו לי בחום על ספרו "חיים צרופים", ואני ממשיך להמליץ עליו בחום.

בפגישות עם נתן מצאתי הרבה מן המשותף והשתתפתי בפועל בקורס רמה א' של תמציות פרחי ארץ ישראל, של תמציות פרחי ארץ-ישראל. .הקורס מאלף בתוכנו, נכנסים לדיונים מעמיקים על אתגרי החיים ועל הדרכים להתמודד איתם בעזרת השיטה.

בשימוש באמצעי האבחון שלמדתי נדהמתי לגלות כמה שזה מדויק וקולע. השימוש בכלים שקבלתי מאפשר לי בתהליכים  שאני  עושה, לעלות על אירועים, ומצבים מודחקים במהירות רבה דבר שמאפשר לי לטפל ביעילות רבה יותר מאשר הייתי עושה בעבר.

מדובר בכלי לחיים!!!

 ד"ר דוד חפץ

M.D   O.N

נתן היקר,

ראשית, עלי להודות על אבחון נפלא ומדויק שבצעת בעת ביקורי אצלך בקליניקה.

עלי לציין שהמשחק (שאינו כלל משחק..) פותח צוהר למצבי התנהגות לא מודעים שמנחים אותנו, ואכן הניתוח היפה של כל פרח נותן אינדיקציה לגבי דרכי התנהלות שחוסמים אותנו.

יכולותיך הנפלאות מלבד הגילוי המדהים על כל פרח ופרח, הן האבחנה המדויקת שאתה יודע להניב מתוך כל הקונסטלציה של התמציות.
ממליצה בחום להגיע אל נתן כדי לאפשר שינוי מבורך בחיים.

אילנה

 ממליץ בחום

זה עובד תמיד
לא תמיד התשובה מוצאת חן בעינינו
אבל תמיד יש תשובה מדויקת.

ראובן

 לפני כמה שנים חשבתי בעקבות שיחה עם אדם בעל רושם שמאוד חשוב שאמצע את היעוד שלי. אבל בדיוק שהתחלתי לחפש את היעוד נכנסתי להריון. תוך כדי ההריון וגם לאחר מכן חוויתי תסכול מתמשך שהפיכתי לאמא ורצוני להיות אמא נוכחת ותומכת לילדיי לא מאפשרת לי לממש את היעוד שלי.היה לי ברור שיש לי יעוד הרואי להציל את העולם על ידי חינוך ילדים ומבוגרים. כל הזמן היתה לי מין הרגשה של החמצה וחוסר סבלנות לגבי החיים בבית עם המשפחה. עם התסכול הזה הגעתי לפגישות עם נתן ולאט לאט הבנתי שבעצם היעוד שלי הוא לחנך את עצמי להיות מי שאני רוצה להיות. ומה שאני רוצה זה להיות דמות חינוכית ומחנכת עבור ילדיי. לחנך אותם ליצירתיות לחשיבה עצמאית, ליכולת התמודדות עם העולם הסובב אותם מתוך עוצמה וכח פנימיים. ההבנה הזו שחררה אותי מתסכולים שליוו אותי זמן רב.

זה הפך את הגידול של ילדיי למשהו משמח כי אני יודעת שזאת הדרך שלי. במקום תסכול יש שמחה ואהבה גדולה ללמוד ולהעמיק בהקשבה לצרכים האישיים שלנו,ומציאה של דרכי החינוך המתאימות לנו.
אני יודעת שיום יבוא והניסיון שאני צוברת עם עצמי עם ילדיי ומשפחתי יבואו ליידי ביטוי במקומות אחרים באופן שאין לי יכולת לדעת כרגע.

 מיכל