המלצות לשנת 2014

המלצה מאורנית

מאיה פיפנו 
20/11/2014 09:03

נתן יקר הגעתי עליך עמוסה רגשית. בתוך בליל הדברים

שאמרתי בחדר ידעת להאיר, לכוון, לשקף בצורה

מדהימה. יודעת שאני ממשיכה אתך הלאה וממליצה

לכל אחד להיפגש אתך!

מאיה קריכלי 
15/11/2014 19:09

מכירים את זה שאתם יודעים שיש משהו מפריע..

לפעמים אפילו אתם יודעים מה זה שמפריע,

אבל לא כל כך יכולים לשים את האצבע ולדייק למה זה מפריע….?
אז זה בדיוק מה שנתן אמסטר עושה !
נתן היקר, בזכות הקשב שלך, האדיבות, הנינוחות,

הסבלנות והרצון לסייע שלך.. עזרת לי לדייק משהו

שהרבה זמן מסתובב לי בראש.. הדיוק שלך

כאילו הפיל אצלי אסימון שגרם לתגובת שרשרת

ומאז הפגישה שלי איתך עולים וצפים הרבה תובנות. 
תודה על הדיוק שלך ועל ההרגשה הכל כך

טובה שגרמת לי להרגיש!

 

 

עברו בסה"כ ארבעה ימים מפגישת הטיפול, וכבר אני מרגישה את השינויים.
היכולת שלך לאבחן היא מדויקת ומעמיקה.
תודה על טיפול מכיל, מדויק ומשמעותי מאד!

נורית צורגיל
ריפוי אנרגטי ויצירת מציאות

נתן היקר,
אתה פשוט אלוף
אמנם זו הייתה טעימה מאד קטנה
אבל כבר בדקות ספורות הצלחת "לעלות עלי"
וכמובן שלא הססתי מיד להפנות אליך חברה טובה ויקרה לליבי שמחפשת זוגיות ואכן החיבור ביניכם היה מעולה.
תודה על שיחה נעימה, מדויקת ומקצועית
ועל חידוד מאיר עיניים.
ועל עזרה מקצועית ומדהימה לחברה טובה
תודה
אביטל

תמיר אלוני
28/10/2014 07:45

נתן אמסטר הוא מאבחן מדויק בעל חדות אבחנה בשיטה שפיתח . היכולת שלו לאתר את שורשי הבעיות מרשימה ומקצרת מאוד תהליכי למידה ושינוי.
מומלץ בחום לכל מי שנמצע בצומת כלשהי ומחפש כיוון.

26.10.2013
תודה נתן על סדנה נהדרת ב'מילינג'.
המחשבה וההיגיון שבשימוש במילים חיוביות ומעצימות בעברית לפתרון בעיות רגשיות ובעיות תפקוד, הוא פשוט מדהים.
העיסוק במילים חיוביות ומחזקות, ממש מעלה את בבתנגדויות הפנימיות ומאפשר לטפל בהן.
מאוד ריגשה אותי החוויה.
מאוד ריגשה אותי הדרך בה העצמתה את משתתפי הסדנה, כל רחת ואחד באופן אישי.

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט

במפגש "טעימה" על שיטת מילינג, נתן הציג בפני הנוכחים, במלא חשיבה מעמיקה, אחרי מחקר מתמשך במשך חודשים, את עוצמת הדהוד המילים והשפעתם על חיינו. אכן, שיטה ייחודית ביותר, מעוררת סקרנות רבה ו"טעם של עוד"…
לכבוד הוא לי, שזכיתי להיות בין הראשונים שהשתתפו בסדנא…
ממליצה בחום לכל אחד לקחת פסק זמן ולהכיר דרך טיפול חדשה.
יישר כוח ובהצלחה רבה !
תודה רבה לך,
נעמי פסטרנק
FOREVER אלו ורה

הפניתי לנתן חברה טובה שלי כיוון שידעתי שהיא תהיה "בידיים טובות"

וכל כך כיף לדעת שאכן, גם היא חשבה שנתן היה לה לעזר רב, ולא הפסיקה להלל ולשבח…

ללא ספק, נתן מקצוען בתחומו, ובנוסף לכך אישיותו הלבבית והחמה תורמת מאוד.

ממליץ בחום.

שרון משה 
13/10/2014 17:53

נתן , אתה מורה דרך אמין, מדוייק ומקצועי! ממליצה בחום

 

ארנסטו שכנר רופא שיניים אורטודנט
10/10/2014 11:06


נתן יקר
תודה מכל הלב על השיחה שפקחה את עיניי לראות את הגלוי ולהשתחרר מהכבלים המדומים שהייתי שבוי בהם.
שהשנה החדשה תביא רק טוב 
בברכה 

דר" ארנסטו שכנר

 

פנינה מילוא 
02/10/2014 12:48

הזמנתי את נתן להרצות בפני חוג החברים שלי, אחרי שהכרתי אותו בביז. חוג חברים זה דעתן בקורתי מאוד, נתן נתן ידע כללי רב בחלק התאורטי של ההרצאה, החלק השני היה אבחון על פי פרחים שאנשים בחרו. יכולת האבחנה והדיוק של נתן יוצאות דופן' היו אנשים שבשלב הראשון לא הסכימו עם הניתוח ועד מהרה נזכרו ואשרו. חוויה מעניינת ויוצאת דופן, מי שמחפש ערב מעניין ומקדם, מומלץ.

פגשתי את נתן לאבחון אישי בעזרת הפרחים שהיה אמור לענות על שאלתי ונתן הצליח לאשר לתת לי אישור , חוויה מעשירה ומרתקת, פנינה

 

ליאור תבור
02/09/2014 11:17

הגעתי לנתן לקורס של שניי מפגשים על קריאה בקלפיי ארץ ישראל. חוץ מהתפעלותי מהקלפים המרהיבים ומתכונותיהם המדהימות נפעמתי מהיכולת שלך בתור מטפל להגיע לרמת דיוק נדירה ישר אל תוך ניבכיי נשמתי ואף לדייק במציאת פיתרון וכל זה מהיכרות קצרצרה בינינו…. אתה איש מדהים . חכם אנטילגנט ומקצוען והשיטה שלך היא בהחלט פורצת דרך. מי שלא זכה להגיע אליך לסדנא או כל טיפול אחר- פשוט מפסיד.

תמר לוריא
01/09/2014 22:24

הפגישה אצל נתן היתה מאלפת. למדנו איך אנחנו מפרשים את המציאות ואיך לעזור אחד לשני לזקק שאלה מדוייקת על בעיה בחייו.
בעזרת פרחי ארץ ישראל והרבה בעזרת הכישרון והניסיון שלו, נתן מצליח להאיר את הנקודות הכואבות והדורשות שינוי.

המון תודה!
תמר

הגעתי לנתן לסדנת צמחי ארץ ישראל עם המון סקרנות ומעט סקפטיות. סדנא בת שני מפגשים ענתה על שאלה עמוקה עליה לא חשבתי בתחילה!

בנוסף הייתי עד לדרך הטיפול של שאר המשתתפים, שגם שם בכל המקרים הדיוק של הצמחים היה מדהים!

ממליץ בחום לכל אחד! גם לחוות את הסדנא המדהימה וגם לקבל תשובות לגבי שאלות לא פתורות, שלכל אחד יש באמתחתו!

ניפגשתי עם נתן בפגישת 1X1 כדי להכיר יותר ולעזור בהפניות זה לזו. במהלך פגישה ביקשתי מנתן שיכוון אותי בשאלה מקצועית איתה אני מתמודדת.הפגישה הפכה לפגישת עבודה בה נתן אכן כיוון אותי והבהיר לי מה הדרך המתאימה ביותר עבורי והוא קלע בול.
ממליצה בחום.

חגית אהרונוב -עיצוב גרפי מעצבת גרפית
20/08/2014 10:43
הגעתי לנתן בעקבות פגישה אחד על אחד שבה הסתקרנתי ורציתי לקבל תשובה על נושא שהטריד. הגעתי אליו למחרת ויצאתי עם תשובות ועבודה להמשך הדרך. נתן ידע לגעת בדיוק בנקודה, הוא יסודי, יש לו כישרון יוצא דופן, הוא חד מקצועי וקשוב.
אני מאוד ממליצה.
נתן, תודה.

שאלתי בסה"כ שאלה אחת ובחרתי 5 פרחי ארץ ישראל ומה יצא?
בשיחה של כמה דקות הצלחת להפתיע אותי.

כמו קסם. נשארתי עם תחושה של ואוו וסקרנות גדולה.

תודה נתן.

הגעתי לנתן כדי לקבל עזרה ולקבל תשובה לשאלה בנושא מיקוד עסקי.
אני מאמין שכל אדם שרוצה לקפוץ שלב בחייו צריך מומחה שיעזור לו.
בפגישה של שעה נתן זיהה במדויק את הבעיה והדילמה שיצרה אצלי תסכול ומייד מיקד אותי וכיוון אותי לקבל החלטה אסטרטגית לפיתוח העסק שלי.
בדרך היחודית שלו בשימוש בכלים אפקטיבים שנתקלתי בהם בפעם הראשונה. הוא הפתיע אותי בקלות הרבה בא הגיע לפתרון וחסך לי שבועות של התלבטויות.
ממליץ מאוד פשוט מדהים
אבישי דן גרייצר
מאמן ויועץ עסקי

  29/06/2014 21:23

שני אבחונים קצרים, שעשה לי נתן במסגרת מפגשי קבוצות, הותירו אותי מהורהרת ומסוקרנת לשמוע קצת יותר למה בדיוק התכוון "המשורר". בשבוע שעבר סוף סוף החלטתי להגיע לאבחון ושלחתי עסקה. כבר למחרת נתן התקשר וקבענו פגישה.  הגעתי למפגש עם חוסר בהירות בנוגע לשני עניינים חשובים. נתן שאל, בירר, מיקד ושוב שאל… עד שהקושיה שסחבתי איתי התבררה, הגעתי לתובנה ואפילו יצאתי עם דרך פעולה.  לסיכום, נתן אמסטר הוא מקצועי, ישר, יסודי, עקבי ושירותי. כדאי להגיע אליו! זו המלצתי.

24/06/2014 09:09

נתן היקר, אמנם זו הייתה טעימה מאד קטנה אבל כבר בדקות ספורות הצלחת "לעלות עלי" תודה על שיחה נעימה, מדויקת ומקצועית ועל חידוד מאיר עיניים. בטוחה שנתראה שוב ובקרוב תודה אביטל

אלה  בר לב שף
17/06/2014 08:03
לכל אדם יש את הכשרון הנדיר שלו, חשוב רק לגלות אותו, נתן הוא גאון במה שהוא עושה. בדקות ספורות, באמצעות השיטה של קלפי א"י גילה את הדברים הכואבים לי ביותר וגם הציע פתרונות. אני בהחלט אגיע אליו שוב וממליצה לכולם. מאוד מדויק, קצר וקולע.

האבחנה של נתן הייתה ה מדויקת להפליא. והייעוץ השאיר אותי נדהמת ופעורת פה.

שאלתי בסה"כ שאלה אחת ובחרתי 5 פרחי ארץ ישראל ומה יצא? בשיחה של כמה דקות הצלחת להפתיע אותי.
כמו קסם. נשארתי עם תחושה של ואוו וסקרנות גדולה.
תודה נתן.

יהודה בנך
10/06/2014 17:50

 הייתי בפגישה אצל נתן אמסטר. לנתן יש חושים מחודדים ויכולות איבחון שאין לשאר בני האדם. בעזרת הכלים שלו ובעזרת השלווה שלו הוא מעביר מסרים מאוד משמעותיים שיכולים לקדם כל אחד. נתן מקרין על סביבתו תחושת ביטחון ורוגע ויש לו קשר לתובנות עמוקות ומשמעותיות שיכולות לשחרר תקיעות ולפתור דילמות. מומלץ לפגוש את נתן במטרה להתקדם בחיים.

המלצות לשנת 2014

ניר מקובסקי
06/04/2014 18:01

אני אחלק לשתיים: מקצועית, חד , מקשיב, חוקר לעומק ושואל שאלות. דיוק ואמינות. אני באתי כי כמאמן חשוב לי לשפר את המיומנויות שלי גם בהתנהלות האישית שלי ו ביכולות הבינאישיות. אני מאמן מזה 7 שנים וקבלתי מנתן מיומנויות אישיות וגם שדרוג עצמי ברמה האישית , נתן אכפתי וחם ונותן מעצמו NIR MAKO

   ד"ר רונן  מנדי כירופרקט      ד"ר רונן  מנדי כירופרקט

31.3.14

אני ממליץ מאוד על נתן. אתמול פגשתי אותו שוב. טופלתי על ידו לפני כחצי שנה. הכלים שהוא נתן לי פשוט מדהימים. חיי השתנו מאוד לטובה. הדהימה אותי רמת הפרטים שהוא זכר מהפגישות שלנו. שהוא הזכיר אותם רק במילה או שתיים. אתמול נתן אף נתן לי על עוד תובנות, שפשוט העבירו בי צמרמורת. רמת דיוק מדהימה.
ד"ר רונן מנדי כירופרקט

23/03/2014 22:13

נתן היקר, תודה על שני מפגשים מרתקים, מדויקים ומרגשים במסגרת הסדנה שלך "קריאה בקלפי פרחי א"י". כמי שעוסקת שנים רבות באבחון וטיפול בפרחי באך, הגעתי לסדנה מאוד סקרנית, אך לא ציפיתי לעוצמות שכאלה. היכולת שלך לדייק את השאלה/בעיה ואח"כ את המסע לגילוי התשובה, מרגשת. בסבב הטעימות שאפשרת לנו במפגש השני, כל הנוכחים עברו חוויה חזקה ביותר. אני קיבלתי תשובה לעניין לגביו שאלתי, שאין לטעות בדיוק שלה. באופן ברור הרגשתי הקלה, שקט, רוגע, ומועקה גדולה ירדה ממני. פשוט מקסים!!! תודה לך, למדתי המון הן מהתכנים והן מההתנהלות שלך ! ללא ספק עוד ייפגשו דרכינו, תודה !!!

רבקה שניר
23/03/2014 15:39

ההשתתפות שלי בסדנא של נתן"קריאה בקלפי עמקים לפרחי ארץ ישראל" היתה לי חוויה של ממש.אבל בנוסף לחוויה ולהתרגשות הסדנה גם מאוד מענינת ומעמיקה,מלאת תובנות שכל אדם ימצא בהם ענין וצורך.יצאתי משם עם כלי עבודהנפלא להתמודדות עם בעיות וקשיים.אני לא עוסקת במקצוע טיפולי ובנוסף גם אינני טיפוס רוחני במיוחד,ובכל זאת,יצאתי נשכרת.אין לי ספק שמי שעוסק במקצוע טיפולי הסדנה הזו היא חובה. ממליצה מאוד לכולם.

נתן הוא איש מיוחד ומרתק, וכך גם השיטה הטיפולית שלו באמצעות תמציות פרחי ארץ-ישראל. גם אני הסתקרנתי והשתתפתי בסדנת קריאה בקלפי מעמקים של פרחי ארץ-ישראל ולמדתי להכיר לעומק את נתן ואת השיטה המיוחדת והמרתקת. נתן רהוט, ברור ומאד מקצועי, מאפשר בסדנה להכיר את השיטה וגם להתנסות בה ולחוות את עוצמתה. הקבוצה האינטימית אפשרה לנו להשתתף באופן פעיל ולשתף ולנתח כל מקרה לגופו. נדהמנו לגלות כמה מדוייק האיבחון בעזרת הקלפים ולמדנו להכיר את הכוחות הפנימיים המפעילים אותנו. תודה נתן על הנתינה 🙂 ממליצה בחום! עופרי – אצבעונית

קורס הקריאה בקלפי ארץ ישראל מועבר על ידי נתן אמסטר בצורה מקצועית מאוד, תוך הצגת ידע נרחב בתחום והעברת המידע למשתתפים באופן שיוצר ענין וסקרנות. דיי היה בהתנסות קצרה כדי לראות את התרומה שיש בשיטה, שפותחה על ידי נתן, בעזרה לפתרון שאלות ותהיות בחיינו. מומלץ מאוד.

שירלי שדה
26/02/2014 08:22

אצבע ה' נגעה בנתן אמסטר. התובנות, החדות והכנות ראויים לשבח! תודה רבה על חוויה ששינתה את חיי ונתנה לי הרבה תובננות ודרכים נוספות להתבוננות על החיים ישר כח איש יקר!

אני שמחה לשתף שנתן עוזר לי לגלות את העסק בתוכי. בתוך העסק יש לי אותי . בזכות היכולות שלו, תמציות פרחי ארץ ישראל והקלפים, נתן מביא אותי למחוזות חדשים. ממליצה לכל אחד לקבוע איתו לפחות פגישה אחת…! נתן תודה רבה על הכל!
גם אני בחרתי להגיע לנתן לפגישה. כל כך הרבה עדויות מוצלחות שמעתי עליו שהחלטתי שגם אני רוצה. את נתן הכרתי עוד לפני עשרים שנה, כשמילא אולמות בלימוד אנרגיה אוניברסאלית.

המפגש היה מאוד עוצמתי ומרגש. הקלף שבחרתי היה  בול למי שאני ולמה שאני עמוק בתוכי. נתן צפה אירוע משמעותי עבורי שלמחרת על הבוקר התחיל לרקום עור וגידים. פשוט מדהים!!… אני ממליצה לכל אחד להתנסות! מומלץ!!

נתן המון תודה על התהליך שאני חווה בזכותך! רחלי

עמי סיאנו
18/02/2014 12:29
הפגישה עם נתן היתה חוויה מטלטלת ובונה. הפתרונות שלו והחיפוש שלו פותחים את הראש לדרך חשיבה חדשה. תודה רבה ולהתראות בקרוב.

הגעתי לנתן, לאחר ששמעתי אותו מספר פעמים מספר על עיסוקו. משהו בדיבורו שבה את ליבי. נתן חד, מדויק, יודע לנתח בצורה יוצאת דופן את סיפור החיים המסופר לו, ובאמצעותו לדלות "עם פינצטה" את מקור הקושי ואז לנטרל אותו בדרך נעימה ומדויקת להפליא.

עפרה פרוינד אופה ובשלנית
20/01/2014 14:27

מה אומר ומה אגיד… הייתי בייעוץ אצל נתן ואין לי מילים… חד, ברור, מדוייק ובמיוחד מקצועי קשה לתאר את מה שנתן עושה אבל במיוחד נתן עוזר למצוא פתרונות לדברים שתוקעים אותנו.
תודה רבה לך נתן.

עפרה פרוינד

נפגשתי עם נתן פעמיים ובכל פעם היה "וואוו" גדול! איזה יכולות יש לך לנגוע בדיוק בנקודה הבעייתית…. באמצעות קלפי הפרחים, ותמציות פרחי באך וארץ ישראל, ידעת לתת לי את הטיפול הנכון בזמן הנכון וכמובן לא שכחת לצייד אותי עם טיפים לחיים. תודה רבה, ממליצה בחום!
רחל אברמוביץ, ספרית ומאפרת
הגעתי אל נתן לייעוץ מתנה כפי שהבטיח ונשארתי להמשך שיחות וטיפים לחיים . נהנית מכל שיחה, העיניים נפתחות ודברים נראים אחרת לחלוטין. כל כך קל, נעים ומשמח. ממליצה לכל אחד ואחת בכל תחום בחיים ובכלל. תודה נתן על האפשרות
בלהה

הפגישה עם נתן היתה מאוד מרתקת. הדרך שלו לקלוט מצבים לפתוח את הקלפים ולבחון איפשרה לי לשקול מחדש דרכי פעולה ולבחור בדרך נכונה יותר שתועיל עבורי ותקדם אותי.
איש נעים, קשוב ועם ידע רב.

לילך אהרון 05/01/2014 15:59
מי שיש לו שאלה או התלבטות מוזמן לקרוא את הדברים הבאים: הגעתי לנתן עם שאלה לגבי העסק וההתנהלות שלי בתוכו. מלכתחילה חשבתי שהשאלה שלי לא ממש ממוקדת אך עם חלוף הדקות, שאלותיו ובירוריו של נתן אפשרו לי דיוק וחידוד בשאלה. וכשזו עלתה, נתן ניתח ובדק ועלה על הסוגיה המשמעותית ביותר שמפריע לי בהתקדמות העסק. בתהליך המלווה בשימוש הקלפים, יכולת ניתוח מצוינת ועוד, פירקנו את מרכיבי הבעיה ואף גיבשנו החלטה בנוגע לפתרונה וכל זאת ב-45 דקות! אין ספק שלנתן יכולות יוצאות דופן לכוון ולנתח ולתת מענה להתלבטויות שונות בחייכם, היעזרו בו ותמצאו את הדרך. בהמלצה ממני!
נמרוד אלישר 31/12/2013 09:51
פגישה מרתקת עם אדם מרתק. בזמן קצר עלה על נקודה שאני מתמודד איתה הרבה זמן. דייק, ונתן את הפתרון שלו
מומלץ!