האם רגליך נמצאות בתוך עציץ?

ATTZIZהצמח הנמצא בתוך העציץ לא יודע שיש לו בעיה. כי…מאז שהוא נולד הוא זוכר את עצמו בתוך עציץ קטן. זו הסביבה שהוא מכיר השורשים שלו  מיצו את כל השטח וכלואים בלי יכולת להתפשט. לכן הצמח לא יכול לממש את הפוטנציאל שלו, (להיות עץ גדול) הוא יישאר קטן, תקוע, והבעיה הכי גדולה שלו היא שהוא תלוי בי שאתן לו מים, בלי שאתן לו מים הוא ימות.

לעומת זאת אם אוציא אותו מהעציץ ואשתול אותו באדמה פורייה, הוא מהר מאוד יכה שורשים ואחרי זמן קצר יממש את הפוטנציאל שלו.

מסקנה הצמח לא יכול להוציא את עצמו מהעציץ הוא צריך משהו שיעשה זאת בשבילו, וייטע אותו בסביבה טובה אז הצמח יממש את הפוטנציאל שלו ויהפוך לעץ.

איך אפשר לדעת אם  אני בתוך עציץ?  אבדוק בכנות האם הגשמתי את הפוטנציאל שלי בעסק, בזוגיות או בבריאות? האם למשל העסק שלי מבטא את הכישורים שלי ומושך אנשים?

כל תשובה מלבד כן,

מעידה על כך שהרגליים שלך תקועות בתוך עציץ!

אם העסק שלך לא מושך מספיק אנשים ועולה בך השאלה מדוע הטלפון לא מצלצל בלי הפסקה בשעות העבודה? הרי זה מה שאני עושה הכי טוב, אפילו בחינם הייתי עושה את זה. אני מנסה לשווק כמיטב יכולתי, הקמתי אתר, ואין שינוי. אני עדיין באותו המקום כמו לפני חצי שנה שנה וזה לא מספיק…. שיט! למה? כי השורשים שלך תקועים בתוך עציץ!

האם ידעת שאין קשר בין היותך בעציץ לבין מה שקורה בחוץ? זה לא בגלל שיש מיתון, זה לא בגלל שיש תחרות רבה ואנשים עוסקים במקצוע דומה. זה בגלל ש…

יכול להיות שפעם אנשים אמרו לך שיש בך פגם . או שמסוכן להסתכן, או אדם שלא העריך אותך, בגד באמון ופגע בך. יתכן והוריך חוו אובדן עסק, פשיטת רגל, הונאה או שפשוט הם היו שכירים כל ימי חייהם. אפילו לא ידעת, ינקת מהם את השקפת עולמם, את ניסיונם מצד אחד, את הביקורות שלהם ולפעמים את חוסר הפרגון מצד שני. זה הרגע בו נכנסת לתוך עציץ!

זה הרגע בו הפכת את האמונות ודרך החיים  שלהם  לכוח בתוכך, הרואה בצמיחה וגדילה של העסק שלך סכנה, ומסכנה נמנעים. אז מה עושים? הרי יעוץ עולה הרבה כסף, הרי כל הוצאה כספית מסכנת אותי?  מחשבה מוכרת?

פחדים……….

ככה מרגישים את הדפנות של העציץ

אני מבטיח לך שהפגישה איתי לא יקרה. אני מבטיח לך שאחרי פגישה איתי המילים שיצאו מהפה שלך יהיו וואו, איך לא חשבתי על זה קודם הרי זה ברור שכל שיפור בחיים שלנו נובע מעשיה, אז הנה ההצעה שלי. אני מזמין אותך לפגישת אבחון בתל אביב משך האבחון שעה וחצי. מטרה: תובנות ליציאה מהעציץ שלך.

מה שאני מציע הוא חוויה מעשית עם תשובות מה לעשות כדי לגדול, לכן הנה הוראות פשוטות להכנה עצמית למפגש:  עליך להגיע עם סיבה למפגש גם סקרנות זה טוב. אבל אם יש שאלה היא צריכה להיות קשורה להתמודדות עכשווית שלך. לא מומלץ להגיע לפגישה ולשאול על העתיד!

השאלה צריכה להיות על העציץ שלך, שההתמודדות שלך איתו היא עכשיו .

אני בעל נסיון בעזרה לאנשים מעל 20 שנה.  מעל 900 איש התייעצו איתי בעשר השנים האחרונות, ועדיין  אני נגיש לאנשים, כך שאם יש שאלות הנה הטלפון שלי 03-6043242 או 054-4517121,  אנשים אחרי מפגש איתי מדווחים על בהירות, דיוק, חדות וצלילות במעשיהם.

ומה המחיר? כדי לצאת מהעציץ טלפנו , תשובה תנתן בטלפון.

אשמח להכיר הנה הטלפון שלי 0544517121 נתן אמסטר מוציא אנשים מעציצים

אתר הבית www.holylandessences.com