אלמוות הכסף

almavet-hhkesefאלמוות הכסף

Paronychia argentea

אופן הפעולה: עוזרת לאנשים לשחרר את עצמם מכל מה שכובל אותם במחשבותיהם אל העולם הפיזי ואינו מאפשר להם לעזוב את האובייקט הפיזי. למתקשים להירדם בגלל חוסר היכולת לנתק את מחשבותיהם מהיום שחלף.

תיאור בהרחבה
לאנשים אם יותר אדמה מאשר רוח, לאנשים רוחניים הקשורים לחומר ומתקשים לעזבו.

כִּי-הֹלֵךְ הָאָדָם אֶל-בֵּית עוֹלָמוֹ, וְסָבְבוּ בַשּׁוּק הַסּוֹפְדִים. ו עַד אֲשֶׁר לֹא-ירחק (יֵרָתֵק) חֶבֶל הַכֶּסֶף, וְתָרוּץ גֻּלַּת הַזָּהָב; וְתִשָּׁבֶר כַּד עַל-הַמַּבּוּעַ, וְנָרֹץ הַגַּלְגַּל אֶל-הַבּוֹר. ז וְיָשֹׁב הֶעָפָר עַל-הָאָרֶץ, כְּשֶׁהָיָה; וְהָרוּחַ תָּשׁוּב, אֶל-הָאֱלֹהִים אֲשֶׁר נְתָנָהּ

זו תמצית הרוחניות, מאפשרת לאנשים המתקשים לגעת בעולם הרוח, לשחרר את תפיסותיהם הארציות המבוססות רק על השכל וההיגיון, ומאפשרת לשחרר מהאמונה שכל מה שהוא אמיתי ניתן למדידה.

לאנשים שבמחשבותיהם אינם יכולים להשתחרר מאירועי היום או העבר ולכן אינם יכולים להירדם.

לאנשים בסוף החיים הפיזיים שאין להם מנוחה בגלל שהותירו דברים בלתי פתורים,התמצית עוזרת לסגור את הדברים ושהות במנוחה והשלמה עם החיים שחיו אותם.

לאנשים עם קשיים בשינה, שאינם יכולים להשתחרר, מהעולם החיצוני, עוזרת להרפות ולשחרר מהמציאות החיצונית, כאשר היא מעיקה, ולהירדם. עוזרת לאנשים לקבל שזמן, מוות ומציאות הם מושגים הנמצאים רק במחשבתם זמן, התחלה וסיום הם מושגים גם המוות שהוא סיום של זמן אינו אלא מושג ותו לא.