אירוס הדור

hador-irusאירוס הדור

Iris lortetii

אופן הפעולה: חיבור לצ'קרה 4, לאנשים שתדמיתם חשובה להם ולכן מחצינים את מי שהם ומסרבים לחשוף את האני האמיתי שלהם משום שהם חושבים, שאם יכירו אותם לא ירצו להיות איתם.

תיאור בהרחבה:
אירוס הדור מאפשר לאדם לראות את עצמו בפשטות ללא המסכות המספקות לו

הגנה, ההבדל בין אירוס הדור לאירוס הגולן, הוא בכך שהראשון בדיכאון שהמציאות קשה ונוראה וללא חוש הומור ושמחת חיים והשני מכסה על הכאב

שלו דרך הצגה של שמחה הומור ואמרות של "הכל בסדר" היכולת לחיות בתוך החיים ולשתף אנשים אחרים במה שעובר עליך בפנים מאפשר להתמודד ולחשוף את המחיצות שבינינו לבין הסביבה. המחשבה שאין טעם לשתף אחרים במצוקותיי יוצרת תחושה של בדידות המספקת הזמנה להתמכרויות.

האנשים המגיבים לתמצית זו הם אנשים שכלפי חוץ הם שמחים, מצחיקים, ובעלי חוש הומור האוהבים שלווה ומתרחקים מעימותים מילוליים ופיזיים. אלה הם אנשים עם בעיות, מלאים בדאגות וחסרי שקט נפשי, הם יכולים להגיב גם לצנון מצוי המעיד על מתח פיזי רב.

הם מסתירים את אי השקט שלהם מאחורי הומור ואמירות הכול בסדר. הם נחשבים לחברים טובים וליועצים נפלאים, הם מקשיבים ועוזרים אך אינם חולקים עם אחרים את כאבם. לעיתים נוטים להתמכרויות כדי להתמודד או יותר נכון לא להתמודד עם הקשיים שלהם.

אנשים אלו יעשו את הכול כדי לשמור על ההרמוניה הסביבתית ועל שלום הבית ולכן הם אנשים נפלאים כדיפלומטיים וכבוררי בסכסוכים. הבעיה שלהם היא שהם אינם יודעים כיצד להתמודד עם הבעיות הפרטיות שלהם. ההתמודדות שלהם היא דרך יציאה החוצה למסיבות לפגישות או אפילו דרך טיפול באנשים אחרים. הם נחשבים לרוח החיה של המסיבות ולליצנים שבחבורה.

מתקשים להיות ללא פעילות וחייבים להעסיק את עצמם, כל הזמן.

זו תמצית נפלאה עבור נדודי שינה, במיוחד לאלה העושים הרבה מאוד דברים לפני השינה, ולאלה המתעוררים כמה פעמים בלילה והמגיבים לה אנרגטית דרך הדופק.

חלק מהתסמינים שאנשים אלו מתלוננים עליהם הם מחושים בחזה.

עם תחילת השימוש בתמצית האדם מתחיל להראות סימנים של דכדוך, אגרסיביות ופחד מבדידות.

במצבים הכי קשים האדם הזה ימצא בדיחה להפיג את המתח ולשמח את האחרים, אך לעיתים רחוקות האחרים יכולים לראות כי משהו לא בסדר אצלו. מאחורי האופטימיות ושמחת החיים מתחבא לו אירוס הדור.