אירוס הביצות

bitzot-irusאירוס הביצות

Iris
טיהור-לאנשים עם חוסר במגע פיזי. המחסור יכול לנבוע גם מדחיית גופם, או דחיית גופו של בן זוגם (תחושה של גועל).

תיאור בהרחבה:
התמצית מספקת חיבור לצ'קרה שתיים. דומה לחלמונית במובן הזה ששתיהן פועלות על צ'קרה 2. מים מבטאים את החיים במובן זה שהם אינם מתנגדים לשום כלי בו הם נמצאים. צ'קרה 2 כאשר היא פתוחה מאפשרת לאדם את היכולת לאהוב פיזית דרך מין, לקבל ולהרגיש אהבה. כשדוחים אדם פיזית או כאשר האדם דוחה את עצמו מערכת המין שלו נפגעת. בגדול דחייה פיזית מתרחשת כאשר אין אנו יכולים להרגיש אהובים כי אנו חושבים שאנו פגומים או כי אנו לא יפים או כי בן הזוג שלנו חושב כך ואנו מאמינים לכך. במילים אחרות כשנמנעים מסקס וכשאין מגע פיזי אוהב, מערכת המין יורדת בתפקודה, מצב זה אם הוא נמשך הרבה זמן מוביל לבעיות באיברים

הנמצאים תחת הפיקוח של צ'קרה 2.

ההשפעה על אברי הרבייה מתרחשת רק כאשר המגע הפיזי חסר לאורך זמן, למשל כמו במקרה של נזירים, לא תהייה פגיעה אם האדם המקדיש את עצמו לאלוהים אינו חש בצורך למגע, אך אם אדם זקוק למגע ואין הוא מקבל אותו יתכנו בעתיד בעיות באברים של צ'קרה 2. המים מראים לנו את היכולת ללבוש ולפשוט צורה בהתאם לכלי בו הם נמצאים ללא מאמץ וללא הדאגה מי הם יהיו מחר. כלומר הצורה אינה מגדירה את מי שאתה, היום אתה עם צורה כזו ומחר עם אחרת, אם אינך מקבל את הצורה תישאר אותו הדבר במהותך אבל לא תהייה מאושר. אבל אם אתה מקבל את הצורה שאין היא אלא רק העטיפה תוכל להשפיע על הצורה של הכלי בדיוק כפי שמים יוצרים קניון יפהפה אחרי שנים של זרימה.

כמו כן למיים תכונה נוספת הם מטהרים כל מה שבא איתם במגע, יש לים את היכולת לטהר אבני קריסטל, במסורת שלנו מי גשם במקווה מטהרים את האישה אחרי הנידה כך גם התמצית המופקת מפרח זה, מאפשרת לטהר את מחשבותיו של האדם על גופו.

לאנשים העובדים במגע פיזי כמו מעסים.