אודותיי

NATHAN1הי שמי נתן אמסטר,

שני אירועים השפיעו על חיי שבגינם החלטתי ללמד ולטפל ברפואה משלימה.  הראשון התרחש בשנת 1992 בדרום אמריקה בתחילת דרכי בעולם רפואת התדרים. לקליניקה הגיע ילד בן ארבע ששריר השוער שלו לא נסגר. התוצאה: מיצי קיבה עלו דרך הושט וגרמו לשיעול  מתמשך, ללא הפסקה, שהחליש את הילד ולא אפשר לו לגדול. השיעול גרם לו לרדת למשקל של תינוק בן שנה. הוריו היו מהגרים לא חוקיים שגרו בעיר הבירה קראקאס שבונצואלה. לא היה באפשרותם כלכלית לממן ניתוח שעלה בזמנו 10,000 דולר. טיפלתי בו במשך חודש ברפואת תדרים, סוג של הילינג שנקרא "אנרגיה אוניברסאלית". הילד קיבל טיפול יום יומי במשך חודש. הדבר הראשון ששמתי אליו לב שתדירות השיעול הלכה וירדה עד שאחרי 21 יום הוא הפסיק להשתעל, עלה במשקל והחלים לגמרי. האירוע השני התרחש בשנת 1995, תחילת הכשרתי כמטפל בתמציות אנרגטיות מפרחי באך ופרחי-בר בארץ. יום אחד כאשר נגעתי בתמצית פרחים ובו זמנית נגעתי בעדינות בעורק הצוואר שלי קיבלתי מכת חשמל מידית וברורה. לא יכולתי להתעלם מהקשר בין התמצית לתגובה. באותו הרגע גיליתי כיצד ניתן להרגיש חסימות באמצעות תמציות פרחי בר!. הבנתי שהגוף מגיב לתמציות פרחים, שניתן לאבחן באמצעותם אמונות ומחשבות מגבילות וחוסמות. ידעתי שמצאתי דרך לאבחון אך עלי להתאמן ולשלוט בה כדי שאוכל בעתיד להעביר את זה הלאה. 8 שנים מאוחר יותר יסדתי את אומנות הטיפול והאבחון של תמציות פרחי ארץ-ישראל.

החזון שלי

בחרתי בחיי ללמד כל אדם באשר הוא ללא הבדל מין, דת, גזע ולאום, את אומנות האבחון והטיפול בתמציות פרחי ארץ-ישראל. אני מאמין  שאומנות האבחון

והטיפול בתמציות פרחי ארץ-ישראל מאפשרת לכל אדם המשתמש בה למצוא פתרון יצירתי, שונה, לקונפליקט ולפעול אחרת מכפי שנהג ופעל קודם לכן.

השינוי מאפשר לאנרגיית החיים לזרום שוב ללא הפרעה בגופו. זו תרומתו המופלאה של הטבע לבני האדם. אני התחייבתי להעביר את זה הלאה.